Dětská kosmetika

Dětská kosmetika je kategorie kosmetických výrobků, která se zaměřuje na péči o pokožku dětí. Tato kosmetika se liší od kosmetiky pro dospělé vzhledem k tomu, že je vyvinuta tak, aby byla bezpečná a jemná pro citlivou pokožku dětí a neobsahovala škodlivé látky, které by mohly způsobit podráždění nebo alergické reakce.

 

Nejprodávanější

jemny organicky sampon
 
322 Kč
Detsky umyvaci gel s harmancekom a medom MEDAREN
 
275 Kč
Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
Detsky umyvaci gel s harmancekom a medom MEDAREN
275 Kč

Pro velmi citlivou pokožku, hydratuje, šetrně čistí a nevysušuje, neštípe v očích.

Kód: 223
Detsky celotelovy balzam s medom a harmancekom MEDAREN
312 Kč

Navodí pocit klidu a pohody, vhodný pro velmi citlivou pokožku, jemné přírodní složení.

Kód: 99
jemny organicky sampon
322 Kč

Ekologický šampon z květového medu z Francie a organické aloe vera vhodný pro celou rodinu.

Kód: 5/6

V kategorii dětské kosmetiky můžete nalézt různé výrobky, včetně mycího gelu a dětského celotělového balzámu a podobně. Mnohé z těchto výrobků jsou speciálně vyvinuty pro určité věkové skupiny, jako například pro novorozence, kojence, malé děti, nebo pro starší děti a teenagery.

Dětská kosmetika má obvykle jemnější texturu a příjemnou vůni, aby bylo použití těchto produktů příjemnější pro děti. Mnohé výrobky obsahují také přírodní složky, jako jsou například oleje z rostlinných semen nebo bylin, které jsou užitečné pro zdraví a hydrataci pokožky dětí.

Při výběru dětské kosmetiky je důležité zohlednit věk dítěte a jeho individuální potřeby. Je také důležité dbát na to, aby výrobky byly bezpečné a byly certifikovány pro použití na dětské pokožce.