Voskové obaly na potraviny

Voskové obaly na zabalení potravin jsou výbornou alternativou k plastovým fóliím a sáčkům, neboť jsou biologicky odbouratelné a šetrné k životnímu prostředí.

Naše voskové obaly na potraviny jsou vyráběny z bavlněné tkaniny, která je následně pokryta včelím voskem. Vosk vytváří ochranný povlak, který zabraňuje kontaminaci a vysychání potravin.

Včelí vosk působí antibakteriálně a antimikoticky. Více se o včelích obalech dozvíte na  www.vcelieobaly.sk.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem
obal S1
Novinka
147 Kč

25 x 25 cm

Kód: 5/19
Voskový včelí obal na zabalenie potravín S bodka - Medáreň
147 Kč

25 x 25 cm

Kód: 185
obal M1
Novinka
197 Kč

35 x 35 cm

Kód: 5/18
obal L1
Novinka
347 Kč

60 x 50 cm

Kód: 5/17
vak1
Novinka
547 Kč

Vhodné pro balení čerstvého chleba, pečiva, sýrů, ovoce, zeleniny a sladkostí.

Kód: 5/16

Voskové obaly se používají k zabalení mnoha druhů potravin, jako jsou například sýry, pečivo, ovoce, zelenina, zpracované maso nebo sladkosti. Voskové obaly na potraviny jsou také ideální pro zabalení sendvičů, balení svačiny, obědů a na pikniky. Jejich výhodou je, že jsou opakovaně použitelné a lze je jednoduše vyčistit pomocí vody a mýdla.

Při výrobě voskových obalů používáme vlastní přírodní vosk, což znamená, že neobsahují škodlivé látky jako plastové obaly a tím pádem nejsou škodlivé pro lidské

zdraví. Voskové obaly také neobsahují žádné chemikálie, které by mohly znečistit potraviny. Voskové obaly mohou být po použití recyklovány nebo kompostovány.

Pokud hledáte trvale udržitelnou alternativu k plastovým obalům pro zabalení potravin, voskové obaly jsou skvělou volbou. Jsou šetrné k životnímu prostředí a zároveň udržují vaše potraviny čerstvé a chráněné.

Čtyři generace včelařů
Čtyři generace včelařů
Čtyři generace včelařů
Kamenný obchod
Kamenný obchod
Piesočná 35, Bratislava, SR