Mezistěny

Mezistěny ze včelího vosku: Přírodní podpora pro včelí rodiny a tvorba originálních svíček.

Mezistěny ze včelího vosku jsou jedinečným produktem určeným pro včelařství. Vyrobeno s využitím metody kontinuálního přímého lití, tyto voskové fólie s předtištěným vzorem slouží jako důležitý prvek ve včelích úlech. S jejich pomocí se včely dostavují na potřebné dílo a ukládají zásoby. Kromě toho jsou mezistěny velmi oblíbené také při výrobě ručně vinutých svíček, kde jejich estetický vzhled přichází do popředí.

Při výrobě mezistěn se používá včelí vosk, který splňuje přísné požadavky na bezpečnost potravin. Ve světle žluté barvě as pravidelným vzorem buněk, který zaručuje 800 buněk na 1 dm2, tyto mezistěny jsou skvělou volbou pro včelaře.

Nejprodávanější

Kruhovy noz na rezanie medzistienok MEDAREN
 
87 Kč
Medzistienky
 
50 Kč
Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
Medzistienky
50 Kč

Rozměr mezistěny: 390 x 240 mm

Kód: 3519
Kruhovy noz na rezanie medzistienok MEDAREN
87 Kč

Kruhový nůž pro řezání mezistěn.  

Kód: 3549
Medzistienky
495 Kč

Rozměr mezistěny: 390 x 240 mm

Kód: 3512

Je však důležité mít na paměti, že včelí vosk je složitá látka, která se mění v závislosti na teplotě. Po určité době se na povrchu voskových výrobků může vytvořit bělošedý povlak zvaný "voskový květ". Jedná se o přirozený jev a nemá žádný vliv na kvalitu mezistěn. V chladném prostředí mohou být mezistěny křehké, a proto se doporučuje nechat je na pokojové teplotě před použitím.

Mezistěny ze včelího vosku jsou nejen praktickým nástrojem pro včelaře, ale také přírodní volbou pro vytváření originálních svíček. S jejich pomocí můžete podporovat včelí rodiny a zároveň si vychutnat estetický zážitek při výrobě svíček vlastníma rukama.

Výběr kvalitních mezistěn ze včelího vosku je klíčový pro úspěšné včelařství a tvorbu svíček. Naše kolekce mezistěn vás zavede do fascinujícího světa voskové vůně a umožní vám využít jejich přirozených vlastností ve prospěch vašich včelstev případně k výrobě svíček.

Naše mezistěny jsou vyrobeny ze včelího vosku, který splňuje přísné potravinářské normy. Jsou navrženy s ohledem na potřeby včelích rodin a jejich rozvoj. S jejich použitím si můžete být jisti, že včely budou mít optimální prostředí pro stavbu pláství a ukládání medu.

Kromě toho, mezistěny nabízejí možnost kreativity při tvorbě ručně vinutých svíček. Jejich estetický vzor buněk přidává jedinečný a přírodní vzhled každé svíčce, čímž vytváří atmosféru tepla a pohody ve vašem domově.

Všimli jsme si také důležitosti kvality včelího vosku. Proto pro výrobu našich mezistěn používáme pouze světle žlutý včelí vosk, který je sterilizován teplem, abychom zabezpečili čistotu a bezpečnost výrobku.

Máme pro vás také důležitý tip: Při manipulaci s mezistěnami v chladném prostředí doporučujeme nechat je několik hodin při pokojové teplotě, což zajistí, že budou flexibilní a snadno zpracovatelné.

Naše kolekce mezistěn ze včelího vosku je tedy nejen praktickou volbou pro včelaře, ale také zdrojem inspirace pro všechny, kteří milují přírodní a ručně vytvořené svíčky. Vložte do svého včelařského a tvůrčího koníčku kousek našeho kvalitního včelího vosku a objevte jeho nekonečné možnosti.

Čtyři generace včelařů
Čtyři generace včelařů
Čtyři generace včelařů
Kamenný obchod
Kamenný obchod
Piesočná 35, Bratislava, SR