Topička vosku sluneční

Neohodnoceno

Voskový topper solární je moderní a ekologické řešení pro získávání vosku z plástů.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Kód: 2775
4 625 Kč
Topička vosku sluneční
Neohodnoceno

Voskový topper solární je moderní a ekologické řešení pro získávání vosku z plástů. Tento výrobekvyužívá sluneční energii k zahřívání plástů a oddělování vosku od medu a dalších nečistot. V porovnání s tradičními tavicími přístroji, které používají plyn nebo elektřinu, je solární tavicí přístroj šetrný k životnímu prostředí a energeticky účinný.

Solární tavič vosku je vyroben vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů - nerezové ocelikteré jsou odolné vůči povětrnostním vlivům. Přístroj má kompaktní rozměry a je snadno přenosný, což znamená, že jej můžete používat kdekoli v přírodě, na včelí farmě nebo na zahradě.

Solární tavič vosku je lehký a snadno se používá. Stačí ji použítmísto na slunném místěkde se může nabít a zahřát, a poté se umístí na voštinu. V krátké době se vosk začne rozpouštět a lze jej snadno oddělit od ostatních nečistot.

Celkově je solární topper voskovýideální řešení pro včelaře a zahrádkáři, kteří hledajíekologické a účinné způsoby extrakce vosku z včelích pláství. Jeho použitípřispívá k ochraně životního prostředí a je v souladu s trendem ekologické a udržitelné produkce a spotřeby.

Výrobce : srbská společnost Roj Trstenik

Podobné produkty

22 500 Kč

Vyrobeno z nerezové oceli

Kód: 2778