Ušní svíčky Konopí

Neohodnoceno

4 kusy

Dostupnost Skladem (4 ks)
Možnosti doručení
Kód: 182
200 Kč 50 Kč / 1 ks
Ušní svíčky Konopí
Neohodnoceno

NOVÉ, VYLEPŠENÉ SLOŽENÍ. Aplikace ušní svíčky je ppřirozená a velmi účinná metodakterý se používá napříkladpro bolest a čištění ucha. Popáleniny, únava, nervozita, nespavost, migréna, zubní problémy... 

Balení svíček obsahuje pečlivě vybranou směs ušních svíček z panenského včelího vosku, 100% bavlněného plátna a různých účinných látek. Svíčky neobsahují esenciální oleje a jsou s láskou ručně vyráběny na Slovensku. 

Před samotnou aplikací ušní svíce je nutné krémem masírovat lymfu za uchem. Prstem masírujte prohlubeň mezi spánkem a uchem směrem ke krku. Poté se ušní svíčka vloží do ucha, zapálí se u horního širšího okraje a přiloží se na ucho.

Ušní svíčka se nechá zhruba po jednom logu dohořet a poté se uhasí v předem připravené nádobě s vodou. Stejný postup se opakuje i na druhém uchu. Teplo uvolňuje nahromaděné napětí a pozitivně ovlivňuje zablokované energetické toky. 

Ušní svíčky jsou na tenčím konci opatřeny gázou a lze je vložit přímo do ucha, je důležité zkontrolovat, zda obsahují gázu.Měly by být kolmé a zpod svíčky by neměl vycházet kouř. V opačném případě dojde ke ztrátě podtlaku a špunty nebudou správně fungovat. Před použitím se ušní svíčka vloží do dodaného kroužku.

Podobné produkty

Ušné sviečky Kurkuma - Medáreň
Obľúbené
200 Kč

4 kusy

Kód: 183
Šalvia telové sviečky - Medáreň
463 Kč

10 svíček

Kód: 175
Sviečky na aktiváciu obličiek - Medáreň
463 Kč

10 svíček

Kód: 177
Telové sviečky Dračia krv - Medáreň
463 Kč

10 svíček

Kód: 173
Telové sviečky Konope - Medáreň
463 Kč

10 svíček

Kód: 172
Telové sviečky Kurkuma - Medáreň
463 Kč

10 svíček

Kód: 154
Telové sviečky na harmonizáciu dýchacích ciest - Medáreň
Odporúčame
463 Kč

10 tělových svíček v balení

Kód: 176
Telové sviečky na harmonizáciu vnútorných orgánov 2 - Medáreň
Tip Obľúbené
463 Kč

10 svíček

Kód: 179