Život ve včelím úlu: Lekce pro podnikový úspěch

Neohodnoceno

Podělím se o své názory nasložitý svět včel a jak může poskytnoutcenné poznatky pro podniky.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Kód: 3440
8 750 Kč
Život ve včelím úlu: Lekce pro podnikový úspěch
Neohodnoceno
Novinka Odporúčame

Jako včelař dobře vím, žefungování včelího úlu je skutečným zázrakem přírody. V této fascinující a poučné prezentaci se s vámi podělím o své názory nasložitý svět včel a jak může poskytnoutcenné poznatky pro podniky.

Pokusím se poukázat nasložitá sociální organizace včelstva, o rolích různých včel a o tomto,jak spolupracují na dosažení společného cíle. Zdůrazním, jak lze tyto poznatky uplatnit v podnicích, jako jsou např význam týmové práce, komunikace a jasného cíle.

Součástí přednášky je takémožnost přivézt skleněný úl s živými včelamiod poloviny dubna do poloviny září. Pro vaše zaměstnance to bude skvělá příležitost vidět včely v akci a také se seznámit s prací včelaře při manipulaci se včelami.

Kromě prezentace a sdílení znalostí o včelách a úlech bude můj produkt zahrnovat takéochutnávka včelích produktů. Vaši zaměstnanci budou mít možnost ochutnat různé druhy včelího medu a včelího pylu. To jim umožníochutnejte úžasnou chuť těchto přírodních produktů a získátenové poznatky o jejich přínosech pro zdraví.

Věřím, že tyto prvky spolu s mou prezentací o životě včel v úlu poskytnou vašim zaměstnancům nezapomenutelný zážitek a pomohou jimprezentovat výhody včelařství v podnikovém prostředí.

Základní osnova přednášky:

  1. Úvod - představení sebe a svých zkušeností se včelařením
  2. Stručná historie včelařství
  3. Význam včel pro ekosystémy a lidské zdraví
  4. Život včel v úlu - sociální organizace a role jednotlivých včel (ukázka skleněného úlu s živými včelami a ukázka práce včelaře)
  5. Poučení pro podniky ze světa včel - týmová práce, komunikace, jasné cíle
  6. Včelí med - vlastnosti a zdravotní účinky
  7. Propolis, pyl a další včelí produkty a jejich účinky
  8. Ochutnávka včelích produktů a ukázka jejich využití v kuchyni i v každodenním životě.

Podobné produkty

Včely na škole - Medáreň
87 Kč

Přednáška o včelách přímo ve vaší škole/školce

Kód: 22